2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 01 maja 2024

Mechanik samochodowy oraz spawacz do naczep - praca w Belgii

Wynagrodzenie

19 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Szukamy doświadczonego mechanika samochodowego oraz spawacza do naczep do pracy w Belgii

miejsce pracy: Kasterlee.

Praca od maja 2024.

Zakres obowiązków:

Firma specjalizuje się w mechanice wszystkich samochodów ciężarowych. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach hydraulicznych, takich jak dźwigi, systemy kontenerowe, klapy tylne, podłogi hydrauliczne itp.

 - naprawy bieżące i eksploatacyjne oraz wynikowe pojazdów

- umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów

- Sumienność, odpowiedzialność,

- Umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane prawo jazdy kat.C

-Język angielski komunikatywny

Zapewniamy zakwaterowanie darmowe oraz transport na miejscu.

Stawka 16-17,50 euro netto/h.

Gwarancja 200-230godzin miesięcznie.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914208441