2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Błażowa
Dodane 01 maja 2024

Mechanik Samochodowy praca w Norwegii..

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błażowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Na terenie Hamar od zaraz do podjęcia legalna praca w Norwegii dla mechanika samochodowego. Zatrudnienie przy naprawach i serwisowaniu pojazdów osobowych .

Miejsce pracy: Hamar

wymagania:

doświadczenie to priorytet

znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy

prawo jazdy kat B

Obowiązki:

Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów osobowych

·Diagnostyka, wyszukiwanie usterek, również elektrycznych

·Wymiana części i płynów eksploatacyjnych, elektryki

Obsługa programów komputerowych do diagnostyki pojazdów

Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne

wynagrodzenie 230 NOK/godzinę Brutto

możliwość wypracowywania nadgodzin

Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać ” Mechanik Samochodowy Norwegia”

Lokalizacja

Błażowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Błażowa
ID: 822236911