2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radziszów
Dodane Dzisiaj o 10:00

Mechanik samochodowy, samodzielny - praca dodatkowa

Wynagrodzenie

50 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radziszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy do naszego zespołu samodzielnego mechanika samochodowego - praca dodatkowa - miejsce pracy: Radziszów

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów (silniki, rozrządy itp.)

  • Diagnostyka komputerowa i stwierdzanie usterek elektromechanicznych

  • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

Lokalizacja

Radziszów,

Małopolskie

Małopolskie, Radziszów
ID: 912228235