2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mirsk
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy Serwis pojazdów Axmoto Mirsk

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mirsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AXMOTO firma/auta dostawcze z siedzibą w Mirsku poszukuje o na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY/ WAŻNE: z doświadczeniem

Obowiązki stanowiska to:

  • mechanika ogólna/manualna

  • diagnostyka komputerowa

  • rozrządy

  • wymiana zawieszeń (sworznie, tuleje, wahacze itp)

  • układy hamulcowe (wymiana klocków/czyszczenie układów itp )

  • serwisy olejowo filtrowe

Wymagania dotyczące stanowiska to:

  • doświadczenie w zawodzie

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu prac

  • dyspozycyjność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • praca w ciepłym warsztacie, bardzo dobre warunki

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i efektywności

'Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, okres próbny minimum 1 miesiąc do uzgodnienia pierwsze wynagrodzenie w zależności czy pomocnik czy samodzielny mechanik. Po okresie próbnym wracamy do rozmowy, ustalamy stawkę i zakres obowiązków

  • Kontakt i więcej informacji pod numerem tel:_606_640_998

  • Preferowane spotkanie w naszej siedzibie po wcześniejszym umówieniu terminu

Lokalizacja

Mirsk,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirsk
ID: 696385481