2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stara Dąbrowa
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy, serwisant - Fagros

Lokalizacja

Stara Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fagros sp. z o.o. sp. k. Sprzedażą maszyn rolniczych zajmujemy się od 2010r. W tym czasie staliśmy się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z największych firm tego typu w kraju. W związku z rozwojem działu sprzedaży poszukujemy nowych pracowników. Monter - mechanik

Zakres obowiązków:

• utrzymanie ruchu - naprawa pojazdów firmowych: auta dostawcze/osobowe, ładowarki

Co możesz zyskać pracując w Fagros?

• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

• Umowa o pracę,

• Stałe wynagrodzenie

• Premie na jasnych warunkach

• Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

• Wsparcie naszego zespołu

Aplikacje zawierające CV (w nazwie pliku proszę podać nazwisko) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja(małpa)fagros.pl

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. na wszelkie pytania odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w emailu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych - DZ.UST. Nr 133 poz. 883.)

Lokalizacja

Stara Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stara Dąbrowa
ID: 689431487