2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nysa
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w ASO Forda w Nysie

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „BUSTAN”, Autoryzowany Dealer Forda z siedzibą w Nysie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Nysa, ul. Ujejskiego 17/19

Opis stanowiska:

§ Samodzielna naprawa pojazdów

§ Diagnostyka usterek w samochodach

§ Wykonywanie innych konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu

Wymagania:

§ wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych)

§ staż pracy minimum 3 lata jako mechanik pojazdów samochodowych

§ znajomość budowy samochodów

§ prawo jazdy kat. B

§ dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań

§ samodzielna organizacja pracy oraz samodyscyplina

Oferujemy:

§ Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

§ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

§ Motywacyjny system wynagrodzenia

§ Bardzo dobre warunki pracy, wszelkie niezbędne narzędzia

§ Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 656255324