2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Katowice
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w ASO Ssangyong

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Autoryzowany serwis Ssangyong w Katowicach w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

·        diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów osobowych w zakresie układów elektrycznych

· doposażenia nowych samochodów: montaż haków, instalacji LPG itp.

·        prowadzenie dokumentacji napraw samochodów

Wymagania na stanowisku:

·        umiejętność diagnozowania usterek,

·        mile widziane doświadczenie w pracy na urządzeniach diagnostycznych,

·        mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanik samochodowy,

·        prawo jazdy kat B,

·        zaangażowanie w pracę i umiejętność współpracy w zespół

· chęci do nauki

Prosimy o pozostawienie swojego CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 693066735