2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oliwa
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektryk samochodowy w Lexus Trojmiasto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Walder jest właścicielem autoryzowanych stacji dilerskich: Lexus Trójmiasto w Gdańsku i Osielsku, Toyota Professional – autoryzowany salon Toyoty w Gdańsku, autoryzowanych salonów Toyoty w Chwaszczynie, Rumi, Bydgoszcy oraz Grudziądzu.

Dołączając do naszego zespołu, dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dającej stabilność zatrudnienia.

W obliczu COVID-19 firma jako jedna z nielicznych w branży motoryzacyjnej, utrzymała zatrudnienie na tym samym poziomie co przed epidemią.

Aktualnie poszukujemy Elektryka/ elektromechanika Samochodowego

miejsce pracy: Gdańsk, ul. Grunwaldzka 270

Twój zakres obowiązków

  • obsługa oraz naprawa elektryczna pojazdów samochodowych- głównie marki Lexus

  • obsługa urządzeń diagnostycznych

  • doposażenia w alarmy itp.

  • dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanik samochodowy

  • znajomość budowy pojazdów

  • podstawy znajomości elektroniki samochodowej

  • znajomość diagnostyki samochodowej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • rozwój zawodowy - szkolenia w Akademii Toyoty i Lexusa

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania

  • liczne benefity pracownicze

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 774573141