2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Modlniczka
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w salonie Audi

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy - Zasada, zaprasza do współpracy osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Mechanik samochodowy w salonie Audi – Modlniczka, prof. Różańskiego 28.

Oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (największy w Polsce dealer aut, etat, umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • Darmowy pakiet medyczny w Grupie Luxmed

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Zniżki na usługi i produkty firmowe (np. zakup aut, serwis, części, ubezpieczenia itp.)

  • Świadczenia na święta (np. karty Sodexho)

  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka (do 18 r.ż.)

  • Wyprawkę dla maluszka

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pewność zatrudnienia

  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna diagnostyka układów mechanicznych

  • Podstawowa diagnostyka układów elektrycznych

  • Wykonywanie napraw samochodów zgodnie ze standardem firmy

  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej ( zlecenia ) zgodnie z standardem firmy oraz wymogami wewnętrznymi

  • wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Odpowiedzialność i wysoka jakość pracy

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Gotowość do pracy zmianowej (6.00-14.00, 14.00-22.00, w soboty 8.00-16.00)

 Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 904638942