2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy w serwisie

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego serwisu samochodowego w Gdańsku, poszukujemy osób na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY

OBOWIĄZKI

-obsługa oraz bieżąca naprawa pojazdów mechanicznych osobowych

-diagnozowanie usterek

dodatkowym atutem będzie:

-doświadczenie w wymianach rozrządów oraz sprzęgła

-znajomość diagnostyki samochodowej

-posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń klimatyzacji

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat na czas nieokreślony lub ew. własna działalność)

-praca przy wykorzystaniu podnośników (dwukolumnowy/podłogowy)

-możliwość zdobycia tytułu czeladnika/mistrza w zawodzie mechanik samochodowy

-rozwój zawodowy

- szkolenia i dyplomy zawodowe z branży motoryzacyjnej

-miłą atmosferę

-atrakcyjny system wynagradzania, premie, dodatki

-własny zestaw narzędzi (dedykowany wózek narzędziowy)

-odzież pracowniczą

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 523297978