2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Karniszyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Karniszyn

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Warsztat samochodowy Ryś Garage zatrudni mechanika na samodzielne stanowisko pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań.

Zakres obowiązków:

  • naprawy mechaniczne tj. naprawy bieżące związane z eksploatacją, wymiana rozrządu, sprzęgła, elementów zawieszenia, układów hamulcowych, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja oraz wymiana opon,

  • diagnozowanie i naprawa awarii,

  • przestrzeganie procedur,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych.

Oferujemy:

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy,

  • dobre warunki socjalne,

  • miejsce pracy: Karniszyn,

  • godziny pracy: pn-pt 8:00 - 16:00 (możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty),

  • wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia, preferowane samozatrudnienie z rozliczeniem za roboczogodziny. Możliwość umowy o pracę ze stałą pensją.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr tel. 5.0.0.4.1.1.8.0.0.

Lokalizacja

Karniszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karniszyn
ID: 857208072