2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tuchów
Dodane 08 kwietnia 2024

Mechanik Samochodowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Warsztat samochodowy Karmot Q-Service CASTROL

Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Jesteśmy renomowanym warsztatem samochodowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie poszukujemy doświadczonego i kompetentnego mechanika samochodowego, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do motoryzacji, umiejętności techniczne i chęci do pracy, to jest miejsce dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw bieżących i głównych

  • Diagnozowanie usterek i skuteczne ich usuwanie

  • Montaż, demontaż i naprawa podzespołów mechanicznych, układów hamulcowych, zawieszeń, układów wydechowych itp.

  • Wykonywanie przeglądów serwisowych zgodnie z normami producenta

  • Dokumentacja wykonywanych napraw

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik samochodowy

  • Znajomość obsługi różnych narzędzi i sprzętu diagnostycznego

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek i podejmowania działań naprawczych

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów i instrukcji technicznych

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność

  • Ukończony kurs kwalifikacyjny dla mechaników samochodowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie liczone w bardzo prosty sposób - 33% wygenerowanego zysku z robocizny. To czy zarobisz 4000zł czy 12000zł zależy tylko i wyłącznie od Twoich umiejętności i zaangażowania.

    Przykładowo: Wymiana zestawu sprzęgła Ford C-max 1.6TDCI

    Producent przewidział na wymianę 6,1 RBH mnożąc to przez naszą roboczogodzinę (150zł) wychodzi 915zł. Twoja stawka to 33% więc zarobisz 301,95zł za tą usługę.

    Wychodzi 49,50zł za godzinę Twojej pracy.

    Wydaje nam się, że jest to bardzo uczciwa stawka. Jeśli znasz się na swojej pracy, jesteś w stanie wykonać tą czynność szybciej, więc stawka godzinowa może być jeszcze lepsza.

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z dobrą reputacją na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych

  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy

  • Narzędzia i sprzęt wysokiej jakości

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Tuchów,

Małopolskie

Małopolskie, Tuchów
ID: 898661901