2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CARRARA- AUTORYZOWANY DEALER RENAULT, DACIA I FORD

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat, jako dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad stu pracowników, stanowimy stabilne i przyjazne miejsce pracy. Obecnie poszukujemy mechanika samochodowego z doświadczeniem i pasją.

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną,

  • samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola jakości wykonanych prac,

  • wykonywanie usług z zakresu mechaniki pojazdowej,

  • przeprowadzanie diagnostyki w obszarze specjalizacji,

  • wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika zmiany,

  • współpraca z mistrzem zmiany i elektrykami w zakresie napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych,

  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie techniki samochodowej w serwisie w branży samochodowej,

  • biegła znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz zasad działania zespołów i systemów w nich spotykanych, w zakresie elektryki i mechaniki,

  • umiejętność naprawy silników spalinowych i skrzyń biegów,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • stosowanie się do zasad BHP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w trybie zmianowym,

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,

możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 894393686