2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wieliczka
Dodane 25 kwietnia 2024

mechanik samochodowy z doświadczeniem

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma British Garage Sp.z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Wieliczka

Zakres obowiązków:

·         Bieżąca naprawa i diagnostyka samochodów osobowych i terenowych

·         Serwisowanie pojazdów

·         Weryfikacja stanu technicznego

·         Obsługa urządzeń warsztatowych

·         Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych

·         Konstruktywne podejście do wykonywanych zadań

·         Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

·         Poszanowanie pojazdów i narzędzi powierzonych do naprawy

Od Kandydatów oczekujemy:

·         Doświadczenia na stanowisku samodzielnego mechanika samochodowego

·         Diagnostyka i naprawa samochodów

·         Czynnego prawa jazdy kat. B

·         Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjny i jasny system wynagradzania

·         Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

·         Pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 914460179