2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koniecpol
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik samochodowy z doświadczeniem / diagnosta - serwis Koniecpol

Wynagrodzenie

6 850 - 11 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koniecpol

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje mechanika samochodowego, który z zaangażowaniem będzie wykonywał swoje obowiązki. Prowadzimy warsztat samochodowy ze specjalizacją w samochodach dostawczych. Do Twoich obowiązków będą należały prace w zakresie mechaniki pojazdowej. Wynagrodzenie zależne jest od umiejętności, orientacyjnie na rękę od 5000 do 8000zł do ustalenia na indywidualnym spotkaniu.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw mechanicznych (wymagana wiedza z zakresu układów wtryskowych, turbosprężarek, rozrządów)

  • diagnozowanie usterek

  • współpraca z biurem (informacje nt. części itp.)

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • prawo jazdy kat. B

  • min. kilkuletnie doświadczenie w branży

Mile widziane (nieobligatoryjne):

  • uprawnienia diagnosty samochodowego

Co oferujemy:

  • prace w miłej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie, częściowo zależne od osiąganych wyników, wypłacane zawsze na czas

  • możliwość rozwoju (kursy/szkolenia)

  • rozbudowane zaplecze techniczne

Szukamy kulturalnych, otwartych i nastawionych na rozwój osób. Jeśli lubisz zdobywać nowe doświadczenia - ta praca jest dla Ciebie!

UWAGA! NIE SZUKAMY POMOCNIKA NA WARSZTAT, TYLKO SAMODZIELNEGO MECHANIKA.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź przez portal OLX.

Lokalizacja

Koniecpol,

Śląskie

Śląskie, Koniecpol
ID: 912148944