2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tatów
Tomasz
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik / Serwisant maszyn budowlanych

Lokalizacja

Tatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Domar Kazimierz Domaracki, jest firmą budowalną ze specjalizacją w budowie rurociągów oraz układaniu nawierzchni asfaltowych. 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować mocną pozycję na rynku w sektorze budowlanym.

Opis stanowiska

Firma Domar Kazimierz Domaracki poszukuję pracownika na stanowisko mechanika/serwisanta maszyn budowlanych oraz sprzętu ciężkiego. Jeżeli posiadasz doświadczenie w branży i szukasz solidnej firmy, stabilnego zatrudnienia skontaktuj się z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa oraz serwis maszyn budowlanych

  • Weryfikacja i diagnostyka uszkodzeń

  • Wyjazdy serwisowe do awarii na budowie

  • Demontaż i montaż z maszyn budowlanych podzespołów takich jak: pompy hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, silniki hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, skrzynie biegów, mosty napędowe itp.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych w maszynach

  • Wykorzystanie umiejętności z zakresu hydrauliki siłowej, mechaniki, elektryki do napraw

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stanowisku mechanika maszyn budowlanych,

  • Sprzyjające warunki pracy w miłej atmosferze,

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • Solidne wynagrodzenie wypłacane na czas,

  • Pełny zakres niezbędnych narzędzi oraz wyposażenie warsztatowe

Baza firmy znajduję się w Tatowie k. Koszalina.

Wymagamy:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn budowlanych,

  • Dyspozycyjność, uczciwość i sumienność,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie warsztatu,

  • Przestrzeganie zasad Bhp

  • Wykonywanie zleconych napraw oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac,

  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu niezbędnego do wykonywania prac mechanicznych

Wszelkie informację proszę kierować pod numer telefonu, bądź drogą mailową.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Domar Kazimierz Domaracki z siedzibą w Tatowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Tatów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Tatów
ID: 899806268