2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wieliczka
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik / serwisant / pomocnik mechanika maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma MMasz zatrudni mechanika / serwisanta / pomocnika mechanika maszyn budowlanych

Zakres obowiązków:

  • naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń (zagęszczarki, koparki, minikoparki, wozidła budowlane itp.)

  • diagnozowanie usterek mechanicznych,

  • dbałość o powierzone maszyny budowlane,

  • serwis maszyn na budowach (małopolska i województwa ościenne)

  • usuwanie awarii, naprawy, przeglądy okresowe, modyfikacje i regulacje maszyn

Wymagania:

  • wiedza z zakresu mechaniki,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęci do pracy.

Mile widziane:

  • staż pracy na stanowisku serwisanta/mechanika.

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Wynagrodzenie podane w kwotach brutto.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 913886045