2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wawer
Dodane 21 kwietnia 2024

Mechanik / Serwisant sprzętu ogrodniczego, budowlanego

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SAD-serwis autoryzowany dealer STIHL poszukuje pracownika na stanowisko mechanika maszyn ogrodniczych, budowlanych,

Od kandydatów wymagamy:

  • znajomości mechaniki

  • znajomości obsługi komputera

  • dyspozycyjności

  • niekaralności

Zakres obowiązków:

  • Naprawy i przeglądy maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Identyfikacja i definiowanie części zamiennych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Szkolenia serwisowe

miejsce pracy: Warszawa Wawer ul. Stepowa 6

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV .

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 647290756