2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kacice
Dodane 17 kwietnia 2024

Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych/ Samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Kacice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Pułtusk/ Kacice

Opis stanowiska:

·       diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn / samochód

·       usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji

·       wykonywanie przeglądów okresowych maszyn

·       praca na hali

Wymagania:

·       znajomość mechaniki maszyn budowlanych, rolniczych lub samochodów ciężarowych

·       prawo jazdy kategorii B

·       mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub innej dogodnej dla kandydata formie zatrudnienia

·       regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS

·       odzież roboczą

Osoby chętne do pracy prosimy o kontakt pod nr telefonu 502 146 898

Lokalizacja

Kacice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kacice
ID: 838838481