2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Udanin
Dodane 03 kwietnia 2024

Mechanik Serwisu/Młodszy Mechanik Serwisu

Lokalizacja

Udanin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Polboto Agrihandler to firma o mocnej pozycji na rynku.

Od ponad dwóch dekad dostarczamy najlepsze rozwiązania dla rolnictwa. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie dostawy, serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) oraz sprzedaży części zamiennych do sprzętu rolniczego naszych partnerów.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku

MECHANIK SERWISU / MŁODSZY MECHANIK SERWISU

Miejsce pracy: Udanin

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

 Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta

Wymagania:

  • wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika samochodowego lub mechanika maszyn rolniczych/budowlanych

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do pracy w terenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • dodatek za pracę w terenie

 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Udanin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Udanin
ID: 909120923