2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tarnów
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik serwisu - Serwisant Elektronarzędzi

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CARINET Sp. z o.o. Sp. k. chętnie zatrudni pracownika na stanowisku: Mechanik serwisu - Serwisant elektronarzędzi w Tarnowie

Obowiązki:

Diagnoza i naprawa elektronarzędzi,

Przeprowadzanie testów elektronarzędzi po naprawie,

Współpraca z innymi oddziałami w firmie.

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy w działach serwisu (elektronarzędzi, maszyn biurowych sprzętu AGD),

Wykształcenie min. zawodowe,

Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

Umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania usterek,

Solidność i dokładność w działaniu,

Dobra organizacja pracy własnej,

Ogólna znajomość budowy i użytkowania elektronarzędzi,

Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa o Pracę),

Niezbędne narzędzia pracy,

Wsparcie techniczne,

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV. Prosimy w wiadomości zaznaczać na jakie stanowisko kandydat aplikuje.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 686263539