2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kostrzyn nad Odrą
Dodane Dzisiaj o 08:59

Mechanik/ Set-up operator

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

MECHANIK / SET-UP OPERATOR

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa i zapewnienie ciągłości ruchu na liniach produkcyjnych,
  • Wykonywanie napraw oraz usuwanie niezgodności BHP,
  • Kontrola i nadzór nad parametrami procesu na obsługiwanych liniach produkcyjnych,
  • Regulacje geometrii na zgrzewarkach wibracyjnych i ultradźwiękowych,
  • Terminowe wykonywanie przeglądów kontrolnych według planu TPM

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Stosowanie się do layoutu stanowiska pracy,
  • Komunikatywność.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozszerzony pakiet socjalny

 Zapraszamy do przesłania CV

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 791523480