2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Ełk
Dodane 14 maja 2024

Mechanik/Ślusarz

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

OBOWIĄZKI:

- Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń do obróbki metalu;

- Ogólne prace mechaniczne i ślusarskie;

- Montaż na bazie projektu i rysunku technicznego;

- Wsparcie w zakresie zadań utrzymania ruchu (remonty).

WYMAGANIA:

- Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe;

- Doświadczenie w pracy mechanika lub umiejętność posługiwania się takimi technikami jak: wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, malowanie itp.;

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

- Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;

- Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań jak i pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

- Umiejętność spawania metodą MIG i TIG.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Pakiet benefitów pozapłacowych (bilety do kina, teatru, karta „Aktywny Ełk”, karta Calypso).

Praca w EXMOT to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Dołączając do nas zyskujesz nie tylko wartościowe umiejętności i doświadczenie, ale również zespół, na którym możesz polegać.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? Nie wahaj się i dostarcz swoje CV do siedziby firmy: ul. Przemysłowa 6B w Ełku lub prześlij na adres e-mail.

Zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozwoli nam włączyć kandydata w proces rekrutacyjny: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Niniejsza zgoda może zostać wycofana w każdej chwili.”

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 918181872