2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bydgoszcz
Colian
Dodane 02 maja 2024

Mechanik - Tokarz Konwencjonalny

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Masz apetyt na zawodowy sukces? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają im małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać z życia to, co najlepsze!

W porfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i za granicą marki: Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Elizabeth Shaw, Lily O’Brien’s, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Dziale Utrzymania Ruchu w Zakładzie w Bydgoszczy (Osowa Góra) przy ul. Srebrnej 22 osoby na stanowisko: Mechanik - Tokarz Konwencjonalny.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie detali, części zamiennych, specjalistycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją, dostarczonym detalem (odtworzenie)

  • Współudział w zapobieganiu i usuwaniu awarii maszyn i urządzeń

  • Przezbrajanie i regulacje obrabiarek skrawających, dobór parametrów obróbki

  • Przeprowadzanie przeglądów codziennych i okresowych, obrabiarek skrawających

  • Uczestnictwo w planowych remontach maszyn i urządzeń

  • Dbałość o utrzymanie dobrym stanie infrastruktury zakładu

  • Uczestnictwo we wszystkich pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu

Oczekiwania od kandydatów:

  • Doświadczenie na stanowisku tokarz, frezer, szlifierz. Doświadczenie związane z działaniem, naprawą maszyn branżowych

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w systemie 1 zmianowym

  • Stałe i stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio przez Colian

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Programy doceniania

  • Doskonałą organizację pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji

  • Pracę w zgranym, solidnym zespole

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Wyślij CV !

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 775911643