2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Fabryczna
Dodane 23 maja 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi w pierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000 ton aluminium.

Bezpieczna jazda z DRAXTON Wrocław - Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Poszukujemy: Mechanik Utrzymania Ruchu

Praca w systemie 4 brygadowym.

Twój zakres obowiązków

  • naprawa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziałach produkcyjnych z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • obsługa systemu do zgłaszania awarii

  • udział w zleconych przez przełożonego konserwacjach zapobiegawczych i prognozowanych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym(po 8 h dziennie)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania i rozumienia schematów z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydraulik i siłowej i pneumatyki

Mile widziane

  • uprawnienia spawalnicze

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • umiejętność pracy na maszynach konwencjonalnych tj. tokarka, frezarka, szlifierka magnesowa itp.

  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)

  • Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

  • System Sugestii Pracowniczej do 650 zł mc

  • Możliwość uzyskania premii za obecność

  • Bonusy rekrutacyjne

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazne środowisko pracy- do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem

  • Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi

  • Dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW 3 minuty drogi od Magnolia Park

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917182629