2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Łaziska Górne
  7. Utrzymanie ruchu - Łaziska Dolne
Biuro Grafton
Dodane Dzisiaj o 13:04

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Łaziska Górne, Łaziska Dolne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, w związku z procesem rozbudowy zakładu produkcyjnego i zakupem nowych maszyn i urządzeń oraz procesami nowych uruchomień, poszukujemy doświadczonego pracownika chcącego rozwijać się na stanowisku: Mechanik utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,

  • przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących maszyn i urządzeń,

  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn w zakresie mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,

  • instalowanie, uruchamianie i relokacji maszyn i urządzeń w obrębie fabryki

  • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie techniczne (mechanik, elektryk,, elektro-mechanik, automatyk),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,

  • umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • podstawowa znajomość narzędzi i metod pomiarowych,

  • gotowość do pracy 3-zmianowej,

Mile widziane

  • znajomość procesu wtrysku

Pracodawca oferuje

  • kultura organizacyjna sprzyjająca rozwojowi zawodowemu,

  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców,

  • wczasy pod gruszą, premie świąteczne, premia stażowa,

  • finansowane działowe wyjścia integracyjne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Łaziska Dolne
ID: 918697269