2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Strumień
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Strumień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w Strumet

Podstawowym obszarem działalności STRUMET Sp. z o. o. początkowo była produkcja metalowych pojemników wielokrotnego użytku stosowanych w transporcie i magazynowaniu. W marcu 2008 roku poszerzyliśmy działalność o usługi cynkowania ogniowego uruchamiając największą na Podbeskidziu ocynkownię ogniową. Obecnie oprócz cynkowania ogniowego oferujemy również cynkowanie galwaniczne oraz wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym (obrabiarki CNC, prasy, linie galwaniczne).

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń i instalacji pod kątem mechanicznym (obrabiarki CNC, prasy, linie galwaniczne).

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji.

  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn poprzez dokonywanie zapisów w książkach maszyn. innych formularzach oraz systemach informatycznych.

Co możemy zaoferować :

  • Stałą pracę - umowa o pracę to u nas podstawa.

  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne.

  • Bezpieczne warunki pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych

  • Możliwość rozwoju - jeśli masz aspiracje na awans zawodowy, aplikuj. Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników.

  • Program poleceń pracowniczych i dostęp do pakietu benefitów (w tym m.in. prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego).

  • Zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.

  • Dobra atmosfera pracy, elastyczne podejście oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!

Wymagania:

  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn.

  • Rok doświadczenia na pokrewnym stanowisku

  • Znajomość instrukcji stosowania przyrządów pomiarowych

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

    Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe – mechanika

  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, zwyżki

Lokalizacja

Strumień,

Śląskie

Śląskie, Strumień
ID: 786898435