2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gniew
Dodane 12 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Gniew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zaplanowanych oraz bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń

  • nadzór, konserwacja, naprawa, urządzeń na terenie zakładu

  • przeprowadzanie pomiarów i testów

Wymagani:

  • posiadanie doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania,

  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gniew,

Pomorskie

Pomorskie, Gniew
ID: 865551793