2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PAK Sp. z o.o. to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań foliowych do żywności. Nasza firma wyróżnia się małą rotacją pracowników, dlatego szukamy osób, które chcą na dłużej związać się z jedną firmą. Zachęcam do zapoznania się z profilem firmy na stronie www.pak.torun.pl .

Oferujemy:

umowę o pracę

pracę na pełen etat

pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

dofinansowanie do wypoczynku

dopłatę do karty sportowej

prywatną opiekę medyczną

program poleceń pracowniczych

ubezpieczenie na życie

Wymagania:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektromechanicznym

znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych

umiejętność czytania rysunku technicznego

umiejętność analizowania cyklu pracy maszyn.

umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych.

doświadczenie z zakresu napraw oraz konserwacji maszyn.

min. 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako mechanik/technik utrzymania ruchu.

samodzielność, zaangażowanie i dokładność.

Zakres obowiązków:

utrzymanie sprawności maszyn drukujących oraz pozostałych urządzeń znajdujących się na terenie firmy

wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja

podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn/urządzeń

diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń

wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych

uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją

utrzymanie i konserwacja infrastruktury technicznej

nadzorowanie zapasami i wnioskowanie o zakup części zamiennych

współpraca z serwisami zewnętrznymi

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 891602771