2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarnów Opolski
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Tarnów Opolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata do pracy na stanowisku: Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad parkiem maszynowym

  • Dokonywanie planowanych napraw i przeglądów maszyn

  • Budowa elementów wyposażenia stanowisk produkcyjnych

  • Usuwanie bieżących awarii

Oczekiwania:

  • Wykształcenie  min. zasadnicze zawodowe w obszarze mechaniki

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i napędów

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy,

  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,

  • Premie świąteczne,

  • Premie za wnioski racjonalizatorskie,

  • Premie za polecenie kandydata do pracy

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • Darmowe porady prawne

  • Możliwość korzystania z karty PZU Sport na atrakcyjnych warunkach

Lokalizacja

Tarnów Opolski,

Opolskie

Opolskie, Tarnów Opolski
ID: 911013128