2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ujazd
Dodane 15 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Ujazd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Podsumowanie pracy

Zadaniami pracowników obszaru Utrzymania Ruchu w naszej fabryce są działania związane z uruchamianiem i utrzymaniem ciągłości pracy maszyn produkcyjnych. Utrzymanie Ruchu bierze czynny udział w montażu nowych urządzeń, wykonuje planowane prace prewencyjne i konserwacyjne oraz usuwa nagłe awarie, które wpływają na ciągłość produkcji.

Zadania i obowiązki

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej,

  • wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych,

  • montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych,

  • udział w prowadzeniu wymaganej dokumentacji technicznej,

  • optymalizację czasu trwania w sposoby wykonania prac prewencyjnych, remontowych i przeglądów okresowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki / pneumatyki / automatyki / hydrauliki / elektryki,

  • predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i nastawienie na współpracę,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • oraz:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,

    • umiejętność rozpoznawania przyczyn awarii,

    • uprawnienia elektroenergetyczne SEP (mile widziane)

    • umiejętność spawania / obsługę różnych elektronarzędzi,

    • znajomość podstaw hydrauliki siłowej,

    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziane).

Co oferujemy

  • Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na okres 1 roku),

  • bezpłatny transport na 2 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna-Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej,

  • możliwość korzystania z karnetu sportowego,

  • nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej "etutor"),

  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,

  • 20-minutową przerwę obiadową wliczoną w czas pracy,

  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,

  • premię za obecność, premię roczną, nagrody jubileuszowe i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,

  • oraz różne benefity uwarunkowane bieżącą sytuacją, potrzebami i pomysłami pracowników (np. sezonowe imprezy integracyjne, konkursy i wydarzenia dla pracowników i ich rodzin i inne).

Lokalizacja

Ujazd,

Opolskie

Opolskie, Ujazd
ID: 911869245