2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Witaszyczki
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Witaszyczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lenwit Fornir Sp. z o.o. – firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży meblowej. Specjalista w produkcji m.in. formatek fornirowanych, dostarczający zarówno półfabrykaty dla fabryk meblowych, jak i gotowych rozwiązań z obszaru wyposażenia wnętrz dla odbiorców B2B.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń technicznych,

  • Prowadzenie napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń technicznych,

  • Uczestnictwo w montażu i odbiorze technicznym maszyn oraz urządzeń technicznych,

  • Uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją parku maszynowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana umiejętność spawania MIG i TIG,

  • Mile widziana znajomość układów automatyki, hydrauliki, pneumatyki i napędów przemysłowych (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Kursy doszkalające,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju osobistego dzięki profesjonalnemu systemowi szkoleń,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Karta Multisport,

  • Prywatna opieka medyczna.

CV można składać przez przycisk aplikuj poniżej.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Klauzule:

Uprzejmie prosimy o dopisanie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody np. według wzoru poniżej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjny przez Lenwit Fornir sp. z o.o.”

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na to, byśmy zachowali Państwa dokumenty na potrzeby kolejnych rekrutacji, prosimy ponadto dopisać np.:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Lenwit Fornir sp. z o.o.”

Lokalizacja

Witaszyczki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Witaszyczki
ID: 913619066