2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kalisz
Dodane 22 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK UR

Miejsce pracy: Kalisz

Jako Mechanik Utrzymania Ruchu będziesz odpowiedzialny za zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych. Twoim głównym celem będzie utrzymanie ich w optymalnym stanie technicznym poprzez monitorowanie, konserwację oraz wykonywanie napraw.

Obowiązki:

  • Monitorowanie dostępności i sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych w celu utrzymania odpowiedniego stanu technicznego.

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii maszynowych w trybie awaryjnym.

  • Przeprowadzanie bieżących napraw oraz konserwacji, zgodnie z harmonogramem lub potrzebą.

  • Realizacja planowanych prac remontowych w celu zapobiegania awariom i minimalizacji przestojów produkcyjnych.

  • Współpraca z innymi działami, aby zapewnić efektywność procesu produkcyjnego.

Wymagamy:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze utrzymania ruchu maszynowego - minimum 3-4 lata.

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki mechaniczne.

  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki i elektroniki będzie dodatkowym atutem.

  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio pod Zakładem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7000 - 10000zł brutto + premia obecnościowa.

  • Pracę w systemie 3 zmianowym (06:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-06:00).

  • Komfortową atmosferę pracy.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zainteresowany/a?

Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do przesłania CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Personnel Recruitment Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 905597784