2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Malbork
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu - Atrakcyjne warunki zatrudnienia !

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Zadania:
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na terenie hali produkcji
  • Przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń.
  • Podejmowanie działań korygujących i naprawczych w przypadku awarii urządzenia
  • Wsparcie pozostałych specjalizacji w procesie diagnostyki i naprawy
Wymagania:
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (preferowane średnie techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie maszyn CNC
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Bogaty system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Program poleceń pracowniczych (1500 zł za polecenie pracownika, wypłacane zgodnie z regulaminem)
  • Nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna, finansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Malbork
ID: 911877447