2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lipno
Dodane 14 maja 2024

Mechanik utrzymania ruchu Dawtona Lipno

Lokalizacja

Lipno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Lipno (woj. kujawsko pomorskie)

Nr ref.: 08/04/2024

             Twój zakres obowiązków

·       Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych

·       Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

·       Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w produkcji ciągłej gotowości

·       Wykonywanie modernizacji linii produkcyjnych

Nasze wymagania

·       Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki

·       Doświadczenie jako mechanik utrzymania ruchu – mile widziane

·       Umiejętność spawania metodą TIG, MIG – mile widziane

·       Znajomość rysunku technicznego – będzie dodatkowym atutem

·       Precyzja i dokładność w pracy

·       Dbałość o detale

·       Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

·       Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia

·       Stałą umowę o pracę

·       Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

·       Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

·       Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

·       Program poleceń pracowniczych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lipno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipno
ID: 915482239