2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bielsko-Biała
Dodane 30 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu - EATON

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

 Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ponad 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

Jeśli:

  • Chcesz naprawiać maszyny

  • Masz pojęcie o mechanice, hydraulice i pneumatyce

  • Konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów nie są dla Ciebie problemem

  • Radzisz sobie z regeneracją części zamiennych

  • Masz pomysły na poprawę stanu i pracy maszyn

  • Rwiesz się by podnieść swoje kwalifikacje

  • Nie boisz się wyzwań i jesteś kreatywny

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w zakresie napraw i regulacji maszyn

  • Osoby bez doświadczenia zawodowego, ale o kierunkowym wykształceniu mile widziane

  • Zainteresowania oraz zdolności mechaniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-zmianowym

Oferujemy:

  • Bezpieczne środowisko pracy.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.

  • Wparcie opiekuna wdrożenia.

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

  • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.

  • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.

  • Program poleceń pracowników.

  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 639721406