2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Marki
Rekrutacja TMP
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu- fabryka TCHIBO

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja działań z zakresu utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości i efektywności pracy linii produkcyjnych,

  • konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn, wdrażanie działań prewencyjnych,

  • usuwanie usterek, realizowanie remontów i napraw,

  • analizowanie przyczyn awarii, proponowanie i wdrażanie usprawnień linii i maszyn.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie mechaniczne,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Mile widziane

  • doświadczenie w przemyśle zaawansowanych technologii i automatyzacji.

To oferujemy

  • przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy,

  • rozwój zawodowy w nowoczesnej organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe miesięczne, dodatkowe bonusy, nagrody pieniężne,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatkowe dni urlopu z tytułu ważnych wydarzeń w życiu Pracownika (takich jak np. narodzenie dziecka, ślub) oraz za frekwencję,

  • pracę w systemie zmianowym 8 lub 12 godzinnym, możliwa praca również w weekendy oraz w godzinach nocnych,

  • bogaty pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karta sportowa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 836098617