2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Włocławek
Dodane 26 kwietnia 2024

mechanik utrzymania ruchu i konserwacji maszyn (zakład produkcyjny)

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma EUROPANELS poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU I KONSERWACJI MASZYN (zakład produkcyjny)

Miejsce pracy: Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)

Zakres obowiązków:

konserwacja i bieżące przeglądy  linii produkcyjnej;

prewencyjne działania w zakresie utrzymania maszyn i urządzeń, prac naprawczych i diagnostycznych;

analizowanie przyczyn awarii i nieprawidłowości;

dbanie o stany magazynowe części technicznych

Poszukiwane kompetencje

doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych - min 4 lata na liniach produkcyjnych;

umiejętność czytania dokumentacji technicznej, przeprowadzania analiz przyczynowo – skutkowych;

znajomość podzespołów mechanicznych, sposobu eksploatacji elementów maszyn i urządzeń;

prawo jazdy kat B;

mile widziane dodatkowe uprawnienia (wózek widłowy, spawanie, uprawnienia energetyczne).

Oferujemy:

dogodne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, wynagrodzenie z prowizją;

pracę w zgranym, solidnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym dziękujemy za złożenie aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europanels Sp. z o.o. z siedzibą: Warszawa, ul. Inflancka 5/81 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną Spółkę.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 914650975