2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Dodane 02 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu - Niemcy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów / kandydatki do pracy na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Mannheim, Niemcy

Firma zajmuje się produkcja elektrycznych rowerów.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie rutynowych czynności konserwacyjnych i naprawczych sprzętu i maszyn produkcyjnych.

  • Przeprowadzanie inspekcji w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów mechanicznych lub elektrycznych.

  • Instalowanie, demontowanie i montowanie maszyn i urządzeń zgodnie z potrzebami.

  • Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa i zasadami firmy podczas czynności konserwacyjnych.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako monter utrzymania ruchu lub na podobnym stanowisku.

  • Silne zdolności mechaniczne z umiejętnością rozwiązywania problemów i naprawy maszyn.

  • Podstawowa wiedza elektryczna i doświadczenie z systemami i komponentami elektrycznymi - certyfikat SEP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Pracodawca może zapewnić zatrudnienie tylko kandydatom posiadającym obywatelstwo UE.

  • Zapewnienie własnego zakwaterowania.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, kontrakt niemiecki

  • Konkurencyjne wynagrodzenie początkowe w wysokości 50 000 EUR brutto za regularne godziny pracy (48 godzin tygodniowo).

Jeśli powyższa oferta pracy wydaje Ci się interesująca nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś! CV prosimy przesyłać w języku angielskim.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 908994176