2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Świdnik
ZOP Swidnik
Dodane 29 kwietnia 2024

Mechanik utrzymania ruchu – stabilna praca na pełny etat w Świdniku

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Obróbki Plastycznej Sp. z o.o. jest producentem wyrobów z przeznaczeniem dla odbiorców z branży lotniczej, energetycznej oraz wojskowej. Dostarczamy części i komponenty między innymi do budowy śmigłowców, samolotów oraz wielu typów silników i przekładni lotniczych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w dziale produkcji na stanowisku: Mechanik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • obsługa wydziału produkcyjnego w zakresie przeglądów okresowych oraz konserwacji maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

  • współpraca z elektrykiem oraz podwykonawcami zewnętrznymi przy remontach i modernizacjach maszyn produkcyjnych,

  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zawodowe,

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,

  • uprawnienia elektryczne SEP G1 (mile widzialne),

  • wiedza z zakresu napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

  • umiejętność czytania DTR i rysunków technicznych,

  • sumienność, rzetelność, precyzja i zaangażowanie w pracę,

  • zdolność do samodzielnej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • pracę w zakładzie wykonującym wyroby dla lotnictwa, energetyki i wojska,

  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie plus comiesięczne premie i dodatki,

  • możliwość przyuczenia do wykonywania pracy

  • pakiet benefitów (fundusz socjalny obejmujący talony wakacyjne i świąteczne, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci naszych pracowników),

  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie,

  • u nas osoby z inicjatywą i zaangażowaniem mają szansę na rozwój zawodowy i awans,

  • szkolenie stanowiskowe wdrażające do pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu technologicznego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 913606193