2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Mechanik Utrzymania Ruchu - także do przyuczenia, po praktyce/stażu

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, producenta z branży technicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych w zakresie mechaniki

  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu – planowe konserwacje oraz przeglądy

  • Opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym

  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny (w przypadku osób do przyuczenia doświadczenie nie jest wymagane)

  • Mile widziani kandydaci spoza utrzymania ruchu (mechanika samochodowa, serwisy zewnętrzne itd.)

  • Wykształcenie techniczne, zawodowe lub wyższe

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV – mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premii frekwencyjnej

  • Pracę w systemie 3-zmianowym od pon. do pt. lub w systemie 4-brygadowym z wolną niedzielą

  • Dofinansowanie do benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta MultiSport, dofinansowanie wakacji, dofinansowanie kursów językowych, karty przedpłacone, programy poleceń i rekomendacji pracowników)

  • Dojazd pracowniczy z miejscowości: Kobylin, Odolanów, Jarocin, Milcz

Ważne! W związku, że weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 810024068