2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Starachowice
PKC Group Poland_Motherson
Dodane 28 kwietnia 2024

Mechanik - Utrzymanie ruchu

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 21 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 150 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Jeżeli szukasz stabilnej pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik - Utrzymanie Ruchu

Twoje obowiązki:

  • Bieżące utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń;

  • Podłączenie maszyn do instalacji elektrycznej;

  • Zapewnienie jakości oraz realizacji zleceń produkcyjnych;

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, instrukcji, przepisów i procedur;

Twój profil:

  • Doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac elektronicznych / technicznych;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziana);

  • Uprawnienia SEP 1kV (mile widziane);

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dyspozycyjność, samodzielność i kreatywność;

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach;

  • Zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole;

  • Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach, warsztatach międzynarodowych i kursach językowych;

  • Pakiet benefitów;

Jak przesłać zgłoszenie:

Prosimy przesyłać swoje CV wraz z klauzulą RODO poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 872242975