2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Zawodzie - Dąbie
Dodane 11 kwietnia 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

MPS TECHNOLOGY sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w recyclingu tytanu oraz specjalizujemy się w handlu złomem stali nierdzewnej i metali nieżelaznych.

Obowiązki:

  • Udział w usuwaniu awarii: mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn produkcyjnych
  • Prace remontowe oraz wykonywanie przeglądów mających na celu utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technologicznych
  • Wykonywanie usprawnień pracy maszyn oraz redukowanie awarii poprzez działania przeglądowe
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonania prac
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z przeglądami i naprawami maszyn
  • Współpraca z Kierownikami Wydziałów Produkcyjnych w zakresie minimalizacji czasów postoju maszyn

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie minimum zawodowe techniczne (preferowane: mechaniczne, elektromechaniczne, ślusarskie itp.)
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów hydraulicznych i pneumatycznych.
  • Znajomość specyfiki eksploatacji napraw maszyn w zakresie mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość dokształcania i odbycia kursów : na wózki widłowe, uprawnień spawalniczych itp.;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w aktywnym zespole

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą OLX

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 787871755