2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
ECOWIPES SP. Z O.O.
Dodane 02 maja 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W przypadku tego stanowiska, jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem w obszarze produkcji oraz osoby poczatkujące.

Jeśli masz doświadczenie jako Mechanik w innej branży lub dopiero co skończyłeś szkołę - zawodową lub technikum i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia, to doskonała szansa dla Ciebie by zdobyć nowe umiejętności praktyczne!

Zapewniamy szkolenie pod okiem doświadczonych Specjalistów i tym samym dajemy możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Dołącz do nas i rozwijaj się z Ecowipes!

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z firmowego transportu

  • Premię miesięczną za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

  • Wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu i maszyn

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

  • Prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

  • Instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • Udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane profile: Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik

  • Sprawnie posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 856931797