2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 01 maja 2024

MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej systematycznie rozbudowujemy zespół utrzymania ruchu. Aplikuj:

Starszy Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Jako starszy mechanik jesteś członkiem operacyjnego zespołu utrzymania ruchu podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo.

Wiedza i doświadczenie:

·       Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

·       Obsługa narzędzi, elektronarzędzi

·       Podstawowa wiedza z dziedziny ślusarstwa związana z pracami warsztatowymi

·       Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą / serwisem oraz pracą w dziale utrzymania ruchu min. 5 lat

·       podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

 Doceniamy także jeśli posiadasz::

·       Zainteresowania tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki

·       Uprawnienia SEP, G2, G3, spawalnicze lub gotowość do podjęcia tych kierunkach nauki

·       Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic z poziomu zero, obsługi podestów ruchomych lub gotowość podjęcia nauki

Twoje zadania;

·       Wykonujesz zadania interwencyjne i prewencyjne

·       Realizujesz okresowe przeglądy

·       Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne

·       Współpracujesz z doświadczonymi mechanikami, kadrą inżynierską oraz z firmami z zewnętrznych serwisów

·       Planujesz i pobierasz części, których potrzebujesz

·       Jesteś jednym z kilku specjalistów mechaników w ramach brygady

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie… Motywacyjny system wynagrodzeń:

• pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

• premie miesięczne

• coroczny system podwyżek

• premie roczne

• system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

• bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

• program wdrożeniowy realizowany przez Trenera Wewnętrznego

• możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

• darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

• karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

• dofinansowanie do kolonii dla dzieci

• sekcje sportowe

• bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

• ubezpieczenie grupowe

• prywatna opieka medyczna

• wczasy pod gruszą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 883030563