2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bydgoszcz
Dodane 17 kwietnia 2024

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy

PACCOR, który jest obecnie częścią Grupy Faerch, jesteśmy innowatorami i dostawcami rozwiązań z dużym doświadczeniem w opracowywaniu i dostarczaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy najlepsi w swojej klasie, jeśli chodzi o ochronę żywności i innych cennych towarów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym poprzez nieszablonowe myślenie, dzięki któremu dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn

  • Dokumentowanie wykonywanych prac i przeprowadzonych napraw

  • Utrzymywanie maszyn w dobrej kondycji technicznej poprzez regularne konserwacje

  • Dbanie o zapewnienie bezpieczeństwa pracy poprzez dbałość o poprawne działanie urządzeń

  • Wykonywanie innych zleconych prac związanych z utrzymaniem ruchu.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii mechanicznych

  • Znajomość podstaw automatyki przemysłowej

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

Atrakcyjne wynagrodzenie:

  • Konkurencyjne stawki

  • Dodatki za staż pracy, nadgodziny, pracę w nocy i święta

  • Możliwość otrzymania premii i bonusów

Benefity pozapłacowe:

  • Prywatna opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe na życie, na wypadek choroby i wypadku

  • Pożyczki dla pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy

  • Darmowy dostęp do: kawy, herbaty, a w okresie letnim również do: izotoników, coca cola i innych napojów

  • Prywatny parking

W naszej firmie stawiamy na:

  • Rozwój: Inwestujemy w naszych pracowników, zapewniając im dostęp do szkoleń, kursów i konferencji.

  • Współpracę: Cenimy sobie pracę zespołową i wzajemne wsparcie.

  • Otwartość: Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie.

  • Innowacyjność: Wspieramy kreatywność i innowacyjność.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910746886