2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łęczyca
Anna Wągrowska
Dodane 18 kwietnia 2024

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęczyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa firma produkcyjna z tytułem Top Employer, przy wsparciu Grafton, poszukuje obecnie mechaników do Działu Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: okolice Poddębic

Zadania:

  • przeglądy, przezbrojenia i regulacja maszyn

  • utrzymanie sprawności i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności

  • kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi

  • prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej

  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • regeneracja podzespołów maszyn

  • stosowanie się do przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane mechaniczne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, pneumatyki oraz hydrauliki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • otwartość na pracę w systemie 4-brygadowym (12h)

Korzyści:

  • umowa o pracę

  • premie kwartalne, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym

  • dodatkowe środki pieniężne do wykorzystania na platformie benefitowej (m.in. na zakupy, wyjścia do kin, teatrów, restauracji)

  • dofinansowanie obiadów

  • bezpłatny transport na wyznaczonych trasach (Ozorków, Łęczyca, Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Niemysłów, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno, Koło, Pabianice, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

  • dofinansowanie kursów, szkoleń, studiów kierunkowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • ubezpieczenie grupowe

  • inne świadczenia socjalne, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz.

Lokalizacja

Łęczyca,

Łódzkie

Łódzkie, Łęczyca
ID: 908202047