2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Piotrków Trybunalski
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje osoby na stanowisko Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury,

  • bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury,

  • utrzymanie należytej funkcjonalności parku maszynowego,

  • wykonywanie planowych remontów urządzeń i maszyn.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • podstawowa wiedza w zakresie elektryki, elektrotechniki, automatyki linii produkcyjnych,

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).

Mile widziane:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki schematy),

  • znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia spawalnicze,

  • uprawnienia na podesty ruchome,

  • uprawnienia UDT,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym,

  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 909725294