2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kielce
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu (UR)- Kielce

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wytwórni Konstrukcji Stalowych przy ul. Peryferyjnej w Kielcach poszukuje:

Mechanika w dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów technicznych, remontów oraz usuwanie bieżących awarii,

  • prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń,

  • wsparcie techniczne niezbędne do funkcjonowania wytwórni konstrukcji stalowych,

  • wprowadzanie usprawnień: mechanicznych, elektrycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe: mechanik lub elektro-mechanik,

  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu,

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Mile widziane:

uprawnienia do obsługi podestów ruchomych, uprawnienia do obsługi i konserwacji wózków widłowych oraz suwnic.

Zapewniamy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22

  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku,

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny,

  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,

  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym),

  • premię za polecenie pracownika,

  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Zapraszamy do zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 892380027