2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecinek
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik w Utrzymaniu Ruchu-elektryka

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla swojego długoletniego Klienta lidera w branży automatyki szukamy kandydatów na stanowisko :

Mechanik Utrzymania Ruchu

( Wynagrodzenie : Podstawa plus premia 15 %, Nagroda Roczna plus 13 )

Miejsce pracy : Szczecinek

Zakres obowiązków:

  • Wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń

  • Działania prewencyjne w celu utrzymania maszyn i urządzeń w wymaganym stanie technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub wyższe

  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną

  • Umiejętność diagnostyki awarii maszyn przemysłowych

  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, mechaniki, elektroniki

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój zawodowy

Mile widziane

  • Uprawnienia  energetyczne - eksploatacja do 1 kV – Grupa 1

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy podstawa plus premia 15 %, Nagroda Roczna plus 13

  • Interesującą pracę w profesjonalnym zespole

  • Szkolenia i możliwości rozwoju

  • Stabilne miejsce pracy z przyjazną atmosferą

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji, wszystkie nadesłane dokumenty kandydatów zostaną zniszczone.

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 897759795